Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jan Martínek
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
Žákovská liga starších žáků
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 15:30
AO198
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 10:30
AO193
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
1.3. 17:00
AO110
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1.3. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
1.3. 11:00
AO104
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 20
1.3. 08:00
AO101
Strakonice - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 14:00
AO067
Talent A - Kopřivnice A
26 : 24
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
17.1. 17:00
AO039
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
17.1. 14:00
AO036
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
17.1. 11:00
AO033
TJ Sokol Bělá - Kopřivnice A
17 : 22
17.1. 09:00
AO031
Kopřivnice A - V. Bystřice
26 : 20
MSL starší žáci SKUPINA A
29.5. 17:15
NB037
Kopřivnice A - Ostrava
37 : 22
28.5. 17:20
NB036
Polanka - Kopřivnice A
11 : 39
24.5. 09:45
NB032
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
23.4. 17:30
NB052
Ostrava - Kopřivnice A
15 : 37
Další
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 23.5. 9:00 (změna pořadatelství) - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
video
online
DHK B Most - Liberec
10 : 0 k.
video
online
Liberec - Loko Cheb
0 : 10 k.
video
online
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
122
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
115
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
8
Markéta Lenfeldová
DHK Loko Liberec
7
Lucie Sedláková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
24
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb
16
Denisa Holeňáková
DHK Loko Liberec
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.