Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Milan Langr
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
25.4. 14:30
AK123
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
31 : 23
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
11.4. 14:30
AK110
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
34 : 15
28.3. 14:30
AK108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
31 : 23
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
14.3. 14:30
AK096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 23
1.3. 14:30
AK083
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
41 : 21
14.2. 14:30
AK070
Loko Louny - Liberec
34 : 30
6.12. 14:30
AK064
Loko Louny - HK B Most
27 : 25
29.11. 15:00
AK057
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
22 : 27
22.11. 14:30
AK053
Loko Louny - Náchod
28 : 24
16.11. 15:30
AK044
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
14 : 42
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
18.10. 15:00
AK030
TJ Sokol Bělá p.B. - Loko Louny
13 : 23
12.10. 14:30
AK020
Loko Louny - S.Vršovice
42 : 13
4.10. 13:00
AK017
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Louny
22 : 21
27.9. 14:30
AK009
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
32 : 24
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 23.5. 9:00 (změna pořadatelství) - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
video
online
DHK B Most - Liberec
10 : 0 k.
video
online
Liberec - Loko Cheb
0 : 10 k.
video
online
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
122
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
115
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
8
Markéta Lenfeldová
DHK Loko Liberec
7
Lucie Sedláková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
24
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb
16
Denisa Holeňáková
DHK Loko Liberec
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.