Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
7
Vendula Benešová
DHK Baník Most
7
Veronika Straková
DHK Baník Most
6
Laura Stoll
DHK Loko Liberec
5
Kristýna Kopáčová
HK Spartak Ústí n.L.
5
Kateřina Böhmová
DHK Baník Most
5
Natálie Šrámková
DHK Baník Most
4
Adéla Scheithauerová
DHK Baník Most
4
Antonie Ležalová
DHK Baník Most
4
Mellisa Žoriová
DHK Loko Liberec
3
Karla Kunová
Lokomotiva Cheb
3
Soňa Kábová
DHK Loko Liberec
3
Adéla Čásová
DHK Baník Most
3
Hana Špůrová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Pavla Šindelářová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb
2
Marie Anna Marko
DHK Loko Liberec
2
Natálie Horáková
DHK Loko Liberec
2
Barbora Hoppová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Kristýna Együdová
DHK Baník Most
2
Simona Sokolová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Martina Rozporková
Lokomotiva Cheb
1
Veronika Pitříková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Eliška Měrková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Natália Mazíni
HK Spartak Ústí n.L.
1
Michaela Mauleová
DHK Baník Most
1
Kateřina Lahovská
HK Spartak Ústí n.L.
1
Barbora Kulhanová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Adéla Krbcová
DHK Baník Most
1
Veronika Házová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Zpět
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 23.5. 9:00 (změna pořadatelství) - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
video
online
DHK B Most - Liberec
10 : 0 k.
video
online
Liberec - Loko Cheb
0 : 10 k.
video
online
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
122
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
115
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
8
Markéta Lenfeldová
DHK Loko Liberec
7
Lucie Sedláková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
24
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb
16
Denisa Holeňáková
DHK Loko Liberec
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.