Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.3. 18:00
AC106
Bohemians - S.Vršovice
22 : 38
19.10. 16:30
AC028
Sokol Kobylisy - VŠ Plzeň
28 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
21.9. 15:00
AK003
HK B Most - 1.HC Pardubice
36 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO259
Dukla Praha - Zubří A
23 : 14
2.5. 14:00
AO257
Loko Louny - Dukla Praha
13 : 24
2.5. 12:00
AO255
Dukla Praha - Karviná A
21 : 21
2.5. 10:00
AO253
Karviná A - Zubří A
28 : 21
2.5. 08:00
AO251
Zubří A - Loko Louny
19 : 26
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 10:00
AP153
Háje - DHK B Most
20 : 18
21.3. 08:00
AP151
DHK B Most - Veselí n.M.
16 : 20
2.liga ženy Č
16.5. 15:00
AS127
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
Liga Ústeckého kraje starších žáků
30.5. 13:15
SH-114/06
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
30.5. 12:30
SH-114/05
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
30.5. 10:45
SH-114/03
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
30.5. 09:45
SH-114/02
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
17.5. 12:40
SH-113/06
Tygři UL - HK B Most
12 : 19
17.5. 12:00
SH-113/05
HK Lovosice - Loko Louny
17 : 15
17.5. 11:10
SH-113/04
HK B Most - HK Lovosice
17 : 17
17.5. 10:30
SH-113/03
Tygři UL - Loko Louny
6 : 22
17.5. 09:40
SH-113/02
HK Lovosice - Tygři UL
26 : 11
17.5. 09:00
SH-113/01
HK B Most - Loko Louny
15 : 16
18.4. 12:40
SH-112/06
Tygři UL - Loko Louny
15 : 13
18.4. 12:00
SH-112/05
HK Lovosice - HK B Most
21 : 21
18.4. 11:10
SH-112/04
Loko Louny - HK Lovosice
4 : 21
18.4. 10:20
SH-112/03
HK B Most - Tygři UL
13 : 6
18.4. 09:40
SH-112/02
HK B Most - Loko Louny
19 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.