Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:00
AJ045
Zubří - Dukla
31 : 21
15.11. 13:00
AJ044
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
29 : 27
19.10. 13:00
AJ029
Kopřivnice - Zlín
35 : 27
2.liga mladší dorostenci M
26.4. 13:00
AL122
Ostrava - HK Ivančice
27 : 35
28.3. 12:00
AL105
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
34 : 26
28.2. 13:00
AL079
Litovel - Rožnov p.R.
27 : 26
25.10. 10:00
AL032
Ostrava - Třinec
36 : 17
11.10. 12:00
AL024
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
37 : 29
Český pohár mužů
14.9. 14:30
AM045
Polanka - Bystřice p.H.
31 : 22
30.8. 09:30
AM024
Orlová - Polanka
16 : 33
2.liga ženy M-A
13.2. 18:00
ATA012
Paskov - Karviná
15 : 25
2.liga ženy M-B
16.5. 12:15
ATB051
Ostrava - L.Zubří
22 : 18
2.liga ženy M-sever
1.11. 16:00
ATD017
Paskov - Karviná
16 : 28
28.9. 18:00
ATD005
Karviná - Ostrava
34 : 17
2.liga starší dorostenky M
16.5. 10:15
AUF051
HC Ostrava - Poruba
26 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. 11:00
AVC030
Poruba - H.Brod
42 : 7
Liga mladší dorostenky M sk.D
30.11. 09:00
AVD030
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
8.11. 13:30
AVD020
Zábřeh - Karviná
18 : 25
28.9. 14:30
AVD005
Karviná - Zábřeh
29 : 18
2.liga mladší dorostenky M
2.5. 12:30
AVF042
Zábřeh - Bohunice
24 : 23
MSL muži
17.5. 10:30
NA075
Krmelín - Suchdol n/O
28 : 17
8.11. 16:30
NA044
Klimkovice - Paskov
29 : 29
1.11. 18:00
NA038
Paskov - Třinec
37 : 18
19.10. 10:00
NA026
Trnávka - Klimkovice
35 : 11
MSL starší žáci SKUPINA A
29.5. 17:15
NB037
Kopřivnice A - Ostrava
37 : 22
MSL mladší žáci SKUPINA A
29.5. 16:00
NC037
Kopřivnice - Ostrava
33 : 19
MSL starší žáci SKUPINA B
17.5. 09:00
ND044
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 29
Moravskoslezská liga starší žačky
16.5. 09:00
NJ108
HC Ostrava - Poruba
18 : 23
Moravská liga
26.10. 17:00
OB043
DTJ Polanka B - Bohunice
35 : 26
14.9. 12:30
OB007
DTJ Polanka B - TJ Šumperk
20 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.