Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 18:00
AA195
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
10.5. 10:15
AA185
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
26 : 18
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
29.3. 11:00
AA156
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.3. 20:00
AA133
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.3. 18:00
AA123
HC Zlín - Gumárny Zubří
27 : 36
1.3. 10:30
AA120
Ronal Jičín - Dukla Praha
24 : 23
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
20.12. 18:00
AA092
Gumárny Zubří - Cement Hranice
30 : 23
6.12. 16:30
AA082
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 25
23.11. 10:30
AA072
Sokol Přerov - SKP Frýdek-Místek
30 : 38
16.11. 17:00
AA061
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
26.10. 10:30
AA045
Baník OKD Karviná - KP Brno
31 : 28
11.10. 18:00
AA035
Gumárny Zubří - A.S.A. Lovosice
36 : 21
28.9. 16:00
AA020
HC Zlín - Sokol Přerov
39 : 22
20.9. 18:00
AA013
Gumárny Zubří - M.A.T. Plzeň
23 : 18
11.9. 19:00
AA008
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - HC Zlín
25 : 20
1.liga muži
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
2.liga muži JM
21.3. 16:30
AE101
Brno B - Maloměřice
31 : 34
2.liga muži SM
7.12. 17:00
AF062
L.Zubří - Hlučín
29 : 18
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Karviná
26 : 31
2.liga starší dorostenci M
11.4. 12:00
AI109
Zlín - Litovel
29 : 18
1.liga mladší dorostenci
18.4. 15:00
AJ115
Jičín - D.Králové
37 : 24
11.4. 14:00
AJ109
Zlín - Jičín
27 : 27
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 12:30
AL101
KP Brno - Rožnov p.R.
26 : 27
Český pohár mužů
18.3. 17:30
AM080
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
10.12. 18:00
AM067
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
26 : 30
17.11. 15:00
AM062
Uničov A - Tatran Litovel
28 : 32
W.H.I.L.
8.5. 14:30
AW138
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.