Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
12.10. 17:00
AD020
Loko Louny - Slavia
31 : 29
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:30
AG053
Talent Plzeň - Zubří
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.11. 12:30
AJ053
Talent Plzeň - Zubří
25 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:30
AK020
Loko Louny - S.Vršovice
42 : 13
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
2.liga ženy Č
29.11. 15:00
AS060
SVŠ Plzeň A - Strakonice
31 : 18
2.11. 10:30
AS035
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
5.10. 15:00
AS016
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
27.9. 15:00
AS007
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.A
29.11. 13:00
AUA029
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
5.10. 13:00
AUA007
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
24 : 13
Liga Ústeckého kraje starších žáků
30.5. 13:15
SH-114/06
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
30.5. 11:30
SH-114/04
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
30.5. 10:45
SH-114/03
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
30.5. 09:00
SH-114/01
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
19.10. 13:15
SH-103/06
Tygři UL - Loko Louny
11 : 16
19.10. 11:30
SH-103/04
Loko Louny - HK Lovosice
19 : 12
19.10. 10:45
SH-103/03
Tygři UL - HK B Most
11 : 23
19.10. 09:00
SH-103/01
Loko Louny - HK B Most
21 : 5
Společná regionální liga starších žákyň
22.11. 14:20
SD-155/09
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 9
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 12:20
SD-155/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
3 : 13
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
22.11. 10:20
SD-155/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
22.11. 09:40
SD-155/02
DHK B Most - Liberec
13 : 7
4.10. 10:20
SD-152/03
DHK B Most - Liberec
17 : 6
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
26.4. 13:40
MH-214/09
Tygři Ústí "A" - HK B Most
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.