Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM016
L.Zubří - Ostrava
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:25
AO208
Litovel - Kutná Hora
25 : 28
11.4. 13:30
AO207
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
11.4. 11:40
AO205
Sokol Nové Veselí A - Kutná Hora
30 : 17
11.4. 10:45
AO204
Zubří A - Litovel
28 : 18
11.4. 08:55
AO202
Litovel - Sokol Nové Veselí A
16 : 25
11.4. 08:00
AO201
HK B Most - Zubří A
14 : 26
MSL muži
7.6. 10:00
NA086
Trnávka - Orlová
31 : 20
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
2.5. 10:30
NA061
Třinec - Trnávka
26 : 35
12.4. 17:30
NA048
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 32
26.10. 10:30
NA031
Krmelín - Trnávka
32 : 23
19.10. 14:30
NA030
Suchdol n/O - Krmelín
24 : 26
12.10. 14:30
NA021
Suchdol n/O - Trnávka
32 : 20
5.10. 10:00
NA016
Trnávka - Třinec
31 : 10
28.9. 14:30
NA012
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 22
14.9. 14:30
NA003
Suchdol n/O - Klimkovice
26 : 8
MSL starší žáci SKUPINA A
6.6. 12:00
NB038
Karviná A - Polanka
47 : 17
5.5. 16:30
NB058
Ostrava - Karviná A
7 : 45
28.4. 18:45
NB055
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
18.4. 12:00
NB050
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 13:30
NB027
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
25.10. 12:00
NB020
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
18.10. 09:45
NB017
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
14.9. 10:20
NB001
Polanka - Ostrava
36 : 17
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 09:00
NC039
Karviná B - F.-Místek A
21 : 39
5.5. 17:30
NC058
Ostrava - Karviná A
35 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.