Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
David Šlezingr
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 18:00
AE117
Juliánov - Telnice
28 : 29
8.3. 17:00
AE086
Telnice - Hustopeče
25 : 32
14.2. 17:00
AE070
SK Kuřim - Hustopeče
21 : 30
23.11. 15:00
AE054
Bohunice B - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
5.10. 18:00
AE014
Juliánov - Ivančice
24 : 22
20.9. 10:30
AE004
Hustopeče - SK Kuřim
44 : 22
1.liga starší dorostenci
21.3. 20:00
AG102
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
32 : 27
2.liga starší dorostenci M
8.3. 15:00
AI086
Sokol Telnice - Polanka
23 : 23
1.liga mladší dorostenci
21.3. 18:00
AJ102
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
29 : 20
9.11. 12:30
AJ037
Sokol Nové Veselí - Jičín
32 : 25
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 12:30
AL117
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
44 : 21
6.2. 19:10
AL077
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 39
5.10. 16:00
AL014
Sokol Juliánov - HK Ivančice
29 : 34
Žákovská liga starších žaček
8.2. 15:30
AP099
Bohunice - DHC Plzeň A
14 : 19
8.2. 14:30
AP098
Zlín B - Havl. Brod A
24 : 17
8.2. 12:40
AP096
DHC Plzeň A - Zlín B
21 : 14
2.liga ženy M-B
28.3. 11:00
ATB031
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
36 : 15
28.2. 10:00
ATB020
HK Hodonín - Bohunice
22 : 31
2.liga ženy M jih
27.9. 13:00
ATC004
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.B
27.9. 11:00
AUB004
Sokol V. Meziříčí - Slavia
21 : 36
2.liga starší dorostenky M
28.2. 12:00
AUF050
HK Hodonín - H.Brod
25 : 22
Jihomoravská liga mužů
3.6. 19:00
LA114
Tišnov - SK Kuřim B
29 : 20
10.5. 10:30
LA131
SHC Maloměřice B - Třešť
28 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
18.4. 16:00
LF117
Juliánov - Telnice
38 : 30
22.3. 17:00
LF102
SK Kuřim - Juliánov
31 : 28
8.3. 13:30
LF086
Telnice - Hustopeče
37 : 26
23.11. 09:00
LF054
Bohunice - Újezd u Brna
32 : 23
20.9. 12:30
LF004
Hustopeče - SK Kuřim
33 : 22
Jihomoravská liga st. žákyň
8.5. 10:15
LG038
Hodonín A - Bohunice
24 : 33
11.4. 09:00
LG041
Bohunice - Ivančice
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.