Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.4. 18:00
AA183
Ronal Jičín - HC Zlín
27 : 23
14.3. 18:00
AA128
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
1.liga muži
10.5. 17:00
AB127
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
3.5. 15:00
AB104
Chodov - Dvůr Králové
39 : 17
21.3. 18:00
AB100
Strakonice - Náchod
37 : 29
15.3. 17:00
AB091
Jičín "B" - Chodov
29 : 22
7.3. 15:00
AB088
Dvůr Králové - Olomouc
20 : 18
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
19.10. 15:00
AB025
Chodov - Jičín "B"
26 : 26
20.9. 17:00
AB001
Náchod - Jičín "B"
24 : 24
2 liga muži JZČ
9.5. 18:00
AC128
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
19.4. 17:00
AC117
Chodov B - S.Vršovice
24 : 36
6.12. 18:00
AC062
S.Vršovice - Zruč n.S.
30 : 21
16.11. 18:00
AC045
Bohemians - Košutka
19 : 34
11.10. 18:00
AC021
Třeboň - Sokol Kobylisy
49 : 26
2.liga muži SVČ
8.3. 17:00
AD088
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
23 : 16
3.12. 19:00
AD062
Slavia - Libčice n. Vlt.
19 : 26
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG091
Jičín - HK Lovosice
20 : 17
1.3. 15:00
AG079
Jičín - Karviná
28 : 18
2.liga starší dorostenci Č
21.3. 14:15
AH100
ČZ HBC Strakonice 1921 - Náchod
27 : 16
11.10. 16:00
AH021
Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
13 : 32
1.liga mladší dorostenci
10.5. 15:00
AJ127
Jičín - Strakonice
37 : 19
21.3. 16:00
AJ100
Strakonice - Zubří
24 : 36
4.3. 17:30
AJ088
D.Králové - Frýdek-Místek
28 : 27
8.11. 16:00
AJ039
Strakonice - Karviná
19 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
12.4. 18:00
AK112
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
23 : 26
6.12. 14:30
AK062
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
20 : 28
Český pohár mužů
10.12. 19:15
AM070
Libčice n. Vlt. - Dukla Praha
23 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.