Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
7.3. 16:00
AE088
Brno B - Sokol V. Meziříčí
30 : 31
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG088
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 31
2.liga starší dorostenci Č
22.11. 15:00
AH053
D. Cerekev - Náchod
30 : 33
2.liga starší dorostenci M
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
7.3. 12:00
AL088
KP Brno - Sokol V. Meziříčí
29 : 32
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:00
AO297
HK B Most - STM Olomouc
29 : 19
2.5. 13:00
AO296
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
2.5. 10:00
AO293
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
2.5. 09:00
AO292
Zlín A - STM Olomouc
28 : 17
2.5. 08:00
AO291
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
2.liga ženy M-A
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M-B
21.2. 15:00
ATB014
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2.liga starší dorostenky M
7.2. 10:00
AUF005
Sokol V. Meziříčí - HC Ostrava
33 : 19
2.liga mladší dorostenky M
21.2. 13:00
AVF014
Bohunice - Zábřeh
29 : 23
Jihomoravská liga mužů
3.5. 10:30
LA085
Nové Bránice - Bystřice n.P.
25 : 10
28.3. 12:00
LA105
SHC Maloměřice B - Sokolnice
25 : 35
29.11. 17:00
LA058
Nové Bránice - Hostěrádky
27 : 14
16.11. 11:00
LA046
SHC Maloměřice B - H.Brod
30 : 35
12.10. 17:45
LA024
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
26 : 30
5.10. 17:30
LA015
SK Kuřim B - Újezd u Brna
31 : 38
Jihomoravská liga st. žáků
2.11. 12:30
LF064
Hustopeče - Juliánov
25 : 20
5.10. 14:00
LF015
SK Kuřim - Újezd u Brna
36 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 23.5. 9:00 (změna pořadatelství) - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
video
online
DHK B Most - Liberec
10 : 0 k.
video
online
Liberec - Loko Cheb
0 : 10 k.
video
online
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
122
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
115
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
8
Markéta Lenfeldová
DHK Loko Liberec
7
Lucie Sedláková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
24
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb
16
Denisa Holeňáková
DHK Loko Liberec
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.