Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
19.4. 15:00
AK117
HK B Most - S.Vršovice
30 : 14
29.3. 15:00
AK104
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
11.10. 15:00
AK024
Sokol Šťáhlavy - HK B Most
25 : 28
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 10:00
AP153
Háje - DHK B Most
20 : 18
21.3. 08:00
AP151
DHK B Most - Veselí n.M.
16 : 20
2.liga ženy Č
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
1.11. 12:30
AUA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
35 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 12:30
AUE041
HC Plzeň - Házená J.Hradec
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.2. 18:00
AV010
Háje - Kobylisy
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
17.11. 16:00
AVA019
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 17
1.11. 15:00
AVA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
18.5. 18:15
AVE041
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
10.5. 15:00
AVE046
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
28 : 21
Liga Ústeckého kraje starších žáků
8.11. 12:50
SH-104/06
Tygři UL - Loko Louny
12 : 14
8.11. 12:10
SH-104/05
HK Lovosice - HK B Most
26 : 15
8.11. 11:20
SH-104/04
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 8
8.11. 10:40
SH-104/03
HK B Most - Tygři UL
21 : 16
8.11. 09:40
SH-104/02
HK B Most - Loko Louny
10 : 15
8.11. 09:00
SH-104/01
Tygři UL - HK Lovosice
10 : 20
4.10. 14:30
SH-102/05
HK B Most - HK Lovosice
16 : 8
4.10. 13:30
SH-102/04
Tygři UL - HK B Most
2 : 21
4.10. 11:45
SH-102/02
HK B Most - Loko Louny
11 : 15
4.10. 11:00
SH-102/01
HK Lovosice - Tygři UL
21 : 9
21.9. 11:00
SH-101/05
HK Lovosice - Loko Louny
4 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.