Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Brejcha
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
11.10. 17:00
A028
Šťáhlavy "B" - Košutka B
26 : 23
2.liga starší dorostenci Č
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
19.4. 15:00
AK117
HK B Most - S.Vršovice
30 : 14
29.3. 15:00
AK104
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
11.10. 15:00
AK024
Sokol Šťáhlavy - HK B Most
25 : 28
21.9. 15:00
AK003
HK B Most - 1.HC Pardubice
36 : 29
Žákovská liga starších žaček
21.3. 17:00
AP160
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
21.3. 15:00
AP158
Hodonín A - Háje
6 : 20
21.3. 13:00
AP156
DHK B Most - Hodonín A
23 : 23
21.3. 11:00
AP154
Veselí n.M. - Hodonín A
26 : 13
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
2.liga ženy Č
3.5. 17:00
AS118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
1.11. 12:30
AUA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
35 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 12:30
AUE041
HC Plzeň - Házená J.Hradec
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.2. 18:00
AV010
Háje - Kobylisy
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
17.11. 16:00
AVA019
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 17
1.11. 15:00
AVA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
18.5. 18:15
AVE041
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
10.5. 15:00
AVE046
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
28 : 21
7.3. 16:45
AVE023
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 22
Liga Ústeckého kraje starších žáků
4.10. 15:15
SH-102/06
Tygři UL - Loko Louny
18 : 24
4.10. 13:30
SH-102/04
Tygři UL - HK B Most
2 : 21
4.10. 12:45
SH-102/03
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 13
4.10. 11:00
SH-102/01
HK Lovosice - Tygři UL
21 : 9
21.9. 11:40
SH-101/06
Tygři UL - HK B Most
7 : 17
21.9. 10:10
SH-101/04
HK B Most - HK Lovosice
14 : 14
21.9. 09:30
SH-101/03
Tygři UL - Loko Louny
5 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-265 HK Lovosice "B" sobota 23.5. 9:00 - výsledky
video
online
Lovosice B - Tygři Ústí n/L. "B"
7 : 13
video
online
Spartak Ústí n.L. A - DHK B Most
9 : 7
video
online
Tygři Ústí n/L. "B" - Loko Cheb
9 : 11
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Lovosice B
17 : 0
video
online
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 12
video
online
Tygři Ústí n/L. "B" - Spartak Ústí n.L. A
11 : 13
video
online
Lovosice B - DHK B Most
5 : 14
video
online
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
7 : 8
video
online
DHK B Most - Tygři Ústí n/L. "B"
12 : 9
video
online
Loko Cheb - Lovosice B
8 : 8
Tabulka střelců
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
120
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
113
Matěj Štolba
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Königová
Lokomotiva Cheb
16
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb
11
Adéla Čásová
DHK Baník Most
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kopáčová
HK Spartak Ústí n.L.
30
Matěj Štolba
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
20
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.