Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Brejcha
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Ústeckého kraje starších žáků
21.9. 08:00
SH-101/01
HK B Most - Loko Louny
10 : 17
Společná regionální liga starších žákyň
29.3. 12:20
SD-162/06
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
19 : 16
29.3. 11:00
SD-162/04
Liberec - DHK B Most
11 : 17
19.10. 15:00
SD-153/10
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 14
19.10. 14:20
SD-153/09
Liberec - DHK B Most
4 : 21
19.10. 13:00
SD-153/07
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
15 : 9
19.10. 10:20
SD-153/03
DHK B Most - Loko Cheb
7 : 10
19.10. 09:00
SD-153/01
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
13 : 5
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
23.5. 12:15
MH-216/06
Loko Louny - Tygři Ústí "A"
13 : 12
23.5. 11:40
MH-216/05
HK B Most - Lovosice A
20 : 13
23.5. 10:55
MH-216/04
Tygři Ústí "A" - HK B Most
6 : 16
23.5. 10:20
MH-216/03
Loko Louny - Lovosice A
6 : 10
23.5. 09:35
MH-216/02
HK B Most - Loko Louny
14 : 4
23.5. 09:00
MH-216/01
Tygři Ústí "A" - Lovosice A
10 : 15
17.5. 16:55
MH-211/06
HC Žatec - Slovan Varnsdorf
5 : 8
17.5. 16:20
MH-211/05
HK B Most - Loko Louny
14 : 8
17.5. 15:45
MH-211/04
Slovan Varnsdorf - Lovosice A
1 : 18
17.5. 15:10
MH-211/03
HC Žatec - Loko Louny
3 : 23
17.5. 14:35
MH-211/02
Slovan Varnsdorf - HK B Most
2 : 13
17.5. 14:00
MH-211/01
Lovosice A - HC Žatec
19 : 2
11.4. 14:15
MH-213/10
Slovan Varnsdorf - HK B Most
2 : 16
11.4. 13:40
MH-213/09
Tygři Ústí "A" - HC Žatec
15 : 11
11.4. 13:05
MH-213/08
Slovan Varnsdorf - Lovosice A
4 : 12
11.4. 11:55
MH-213/06
HC Žatec - Lovosice A
2 : 15
11.4. 11:20
MH-213/05
Tygři Ústí "A" - Slovan Varnsdorf
9 : 4
11.4. 10:10
MH-213/03
HC Žatec - Slovan Varnsdorf
7 : 1
11.4. 09:35
MH-213/02
Lovosice A - Tygři Ústí "A"
15 : 9
Společná regionální liga mladšího žactva
26.4. 15:00
MD-264/10
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
5 : 10
26.4. 13:40
MD-264/08
Loko Cheb - Lovosice B
5 : 6
26.4. 13:00
MD-264/07
Spartak Ústí n.L. A - DHK B Most
9 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.