Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Michal Dvořáček
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
2.liga muži SVČ
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 13:00
AG115
Jičín - Handball KP Brno
32 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.2. 13:00
AH070
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
19.10. 13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly - Třeboň
32 : 27
11.10. 14:00
AH023
Náchod - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.11. 14:00
AJ048
Sokol Nové Veselí - D.Králové
53 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
1.3. 16:00
AK080
Náchod - HK B Most
22 : 32
8.11. 16:00
AK038
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
11.10. 12:00
AK023
Náchod - Liberec
29 : 35
Český pohár žen
13.9. 09:00
AN017
DHK Pardubice - H.Brod
26 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:45
AO280
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 16:30
AO199
HK B Most - Náchod
19 : 28
22.3. 13:30
AO196
Náchod - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 21
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 09:30
AO192
TJ Sokol Centrum Haná - HK B Most
29 : 16
22.3. 08:30
AO191
Náchod - Chodov
18 : 15
28.2. 17:15
AO150
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
28.2. 15:25
AO148
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
28.2. 12:40
AO145
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
28.2. 09:55
AO142
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Úvaly A
27 : 15
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2.liga ženy M-A
8.3. 17:00
ATA024
DHK Pardubice - Olomouc
35 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.