Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Adam Pospíšil
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
29.3. 17:00
AK103
Chrudim - Liberec
19 : 41
12.10. 17:00
AK019
Chrudim - TJ Sokol Bělá p.B.
13 : 31
28.9. 14:00
AK011
Lokomotiva Vršovice - HK B Most
19 : 43
Žákovská liga starších žáků
28.2. 16:45
AO140
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
28.2. 14:55
AO138
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
28.2. 13:05
AO136
Chodov - Talent A
11 : 32
28.2. 11:15
AO134
Kutná Hora - Talent A
18 : 22
28.2. 09:25
AO132
Talent A - Dukla Praha
15 : 13
7.2. 16:00
AO089
Sokol Úvaly A - Strakonice
11 : 26
7.2. 14:00
AO087
Liberec A - Sokol Úvaly A
32 : 18
7.2. 12:00
AO085
Sokol Úvaly A - HK B Most
21 : 19
7.2. 10:00
AO083
HK B Most - Strakonice
21 : 21
7.2. 08:00
AO081
Strakonice - Liberec A
21 : 26
18.1. 18:00
AO030
Pardubice - Loko Louny
12 : 23
18.1. 16:00
AO028
HK B Most - Pardubice
25 : 24
18.1. 14:00
AO026
Talent A - HK B Most
30 : 10
18.1. 12:00
AO024
Loko Louny - HK B Most
29 : 22
18.1. 10:00
AO022
HK B Most - Jičín
16 : 22
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:30
AP199
DHC Plzeň A - S.Vršovice
21 : 24
22.3. 15:30
AP198
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
22.3. 13:30
AP196
S.Vršovice - SKH Velká n.V.
13 : 23
22.3. 11:30
AP194
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
15 : 15
22.3. 09:30
AP192
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
12 : 18
2.liga ženy Č
25.10. 15:00
AS026
Kobylisy B - Ústí n.L.
25 : 24
18.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Astra
24 : 25
Liga starší dorostenky Č sk.A
9.11. 12:00
AUA019
Astra Praha - DHK Baník Most
10 : 25
Liga starší dorostenky Č sk.B
23.11. 13:00
AUB027
Kobylisy - Házená J.Hradec
16 : 28
1.liga mladší dorostenky
7.3. 10:00
AV024
Háje - Olomouc
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 10:30
AVA024
Háje - DHC Plzeň
19 : 18
18.10. 15:00
AVA012
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
29 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.