Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Lukáš Slanař
Mateřský klub
HK Chomutov
Rok narození
1998
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň
22.11. 14:20
SD-155/09
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 9
22.11. 12:20
SD-155/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
3 : 13
22.11. 10:20
SD-155/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
10.5. 15:00
MH-215/10
Slovan Varnsdorf - HC Žatec
6 : 10
10.5. 14:20
MH-215/09
Tygři Ústí "A" - Loko Louny
9 : 12
10.5. 11:40
MH-215/05
Tygři Ústí "A" - Slovan Varnsdorf
7 : 1
10.5. 09:40
MH-215/02
HK B Most - Tygři Ústí "A"
13 : 8
13.9. 14:00
MH-201/09
Lovosice A - Loko Louny
7 : 4
13.9. 13:15
MH-201/08
Tygři Ústí "A" - HK B Most
3 : 13
13.9. 12:30
MH-201/07
HC Žatec - Lovosice A
1 : 9
13.9. 11:45
MH-201/06
Loko Louny - HK B Most
3 : 3
13.9. 11:00
MH-201/05
Lovosice A - Tygři Ústí "A"
11 : 3
13.9. 08:45
MH-201/02
HK B Most - Lovosice A
9 : 4
Společná regionální liga mladšího žactva
23.5. 14:15
MD-265/10
Loko Cheb - Lovosice B
8 : 8
23.5. 13:40
MD-265/09
DHK B Most - Tygři Ústí n/L. "B"
12 : 9
23.5. 13:05
MD-265/08
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
7 : 8
23.5. 12:30
MD-265/07
Lovosice B - DHK B Most
5 : 14
23.5. 11:55
MD-265/06
Tygři Ústí n/L. "B" - Spartak Ústí n.L. A
11 : 13
23.5. 11:20
MD-265/05
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 12
23.5. 09:35
MD-265/02
Spartak Ústí n.L. A - DHK B Most
9 : 7
23.5. 09:00
MD-265/01
Lovosice B - Tygři Ústí n/L. "B"
7 : 13
12.4. 14:20
MD-263/09
Spartak Ústí n.L. A - Lovosice B
7 : 4
12.4. 12:20
MD-263/06
DHK B Most - Spartak Ústí n.L. A
6 : 8
12.4. 11:40
MD-263/05
Lovosice B - Tygři Ústí n/L. "B"
4 : 13
12.4. 09:40
MD-263/02
Spartak Ústí n.L. A - Tygři Ústí n/L. "B"
11 : 9
12.4. 09:00
MD-263/01
DHK B Most - Loko Cheb
5 : 5
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 23.5. 9:00 (změna pořadatelství) - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
video
online
DHK B Most - Liberec
10 : 0 k.
video
online
Liberec - Loko Cheb
0 : 10 k.
video
online
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
122
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
115
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Jankulíková
DHK Loko Liberec
8
Markéta Lenfeldová
DHK Loko Liberec
7
Lucie Sedláková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
24
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb
16
Denisa Holeňáková
DHK Loko Liberec
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.