Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 18:00
AC128
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
2.liga muži SVČ
18.4. 17:00
AD115
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
12.10. 15:00
AD024
Ústí n.L. - HK Lovosice B
37 : 32
27.9. 17:00
AD009
Loko Louny - Libčice n. Vlt.
28 : 27
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 15:00
AH115
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
28 : 24
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
22.11. 13:00
AK050
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
25 : 26
9.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - Loko Louny
30 : 29
8.11. 13:00
AK039
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
27 : 31
26.10. 15:00
AK032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
23 : 22
27.9. 14:30
AK009
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
32 : 24
Český pohár mužů
14.9. 13:30
AM037
Kutná Hora - Dvůr Králové
12 : 20
31.8. 10:30
AM012
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
33 : 30
Žákovská liga starších žaček
22.3. 17:30
AP200
Poruba - Kobylisy II
13 : 24
22.3. 15:30
AP198
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.