Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
28.3. 17:00
AB106
Náchod - Kopřivnice
28 : 30
9.11. 17:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bohunice
27 : 26
18.10. 18:00
AB027
Dvůr Králové - Náchod
20 : 22
2 liga muži JZČ
15.3. 10:45
AC092
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
8.3. 17:00
AC090
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
6.12. 15:30
AC064
Milevsko - Chodov B
24 : 27
27.9. 15:30
AC009
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
1.liga starší dorostenci
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga starší dorostenci Č
28.3. 14:00
AH106
Náchod - TJ Sokol Úvaly
26 : 26
15.3. 09:00
AH092
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice
19 : 33
8.3. 15:00
AH090
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
18.10. 16:00
AH027
1.HK Dvůr Králové - Náchod
20 : 17
1.liga mladší dorostenci
12.4. 15:00
AJ110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 21
Český pohár mužů
30.10. 20:00
AM057
Libčice n. Vlt. - Náchod
28 : 15
Český pohár žen
15.10. 19:45
AN021
S.Vršovice - Baník Most
20 : 36
14.9. 16:30
AN015
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:00
AO180
Loko Louny - Strakonice
18 : 25
22.3. 16:00
AO179
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
22.3. 15:00
AO178
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
22.3. 12:00
AO175
Kutná Hora - Loko Louny
25 : 15
22.3. 09:00
AO172
STM Olomouc - Kutná Hora
20 : 17
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 12:10
AP145
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
1.liga ženy
10.5. 13:00
AR170
Most B - S.Vršovice
28 : 20
25.4. 17:00
AR161
Č.Budějovice - J.Hradec
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.