Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Eliška Novotná
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
61
Starty
Český pohár žen
13.09. [AN020]
Slavoj Tachov - S.Vršovice
19 : 22
0 branek
1.liga ženy
16.05. [AR182]
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
0 branek
10.05. [AR170]
Most B - S.Vršovice
28 : 20
3 branek
03.05. [AR167]
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
0 branek
29.03. [AR144]
H.Brod - S.Vršovice
28 : 24
0 branek
18.03. [AR137]
S.Vršovice - Slavia B
24 : 30
0 branek
07.03. [AR131]
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 25
2 branek
01.03. [AR122]
S.Vršovice - J.Hradec
23 : 23
1 branek
21.02. [AR118]
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
1 branek
15.02. [AR107]
S.Vršovice - HC Plzeň
15 : 26
2 branek
01.02. [AR092]
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
1 branek
18.10. [AR027]
S.Vršovice - Kobylisy
24 : 29
0 branek
2.liga ženy Č
10.05. [AS125]
S.Vršovice B - Kobylisy B
26 : 35
2 branek
03.05. [AS117]
Astra - S.Vršovice B
29 : 26
2 branek
25.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
24 : 20
5 branek
11.04. [AS106]
Turnov - S.Vršovice B
30 : 27
3 branek
22.03. [AS095]
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
3 branek
08.03. [AS086]
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 25
2 branek
28.02. [AS084]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
28 : 26
4 branek
22.02. [AS073]
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
3 branek
14.02. [AS072]
S.Vršovice B - Strakonice
22 : 28
3 branek
06.12. [AS062]
S.Vršovice B - SVŠ Plzeň A
16 : 25
3 branek
30.11. [AS059]
Kobylisy B - S.Vršovice B
35 : 26
6 branek
22.11. [AS051]
S.Vršovice B - Astra
24 : 27
2 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
5 branek
09.11. [AS040]
S.Vršovice B - Turnov
18 : 19
2 branek
26.10. [AS029]
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
0 branek
04.10. [AS018]
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
2 branek
27.09. [AS007]
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
2 branek
20.09. [AS006]
Strakonice - S.Vršovice B
25 : 22
2 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.