Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Michael Procházka
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
60
Počet branek
565
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
10.05. [AK128]
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
10 branek
27.04. [AK126]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
27 : 30
16 branek
18.04. [AK115]
Chrudim - TJ Sparta Kutná Hora
16 : 34
10 branek
17.04. [AK082]
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 27
12 branek
29.03. [AK104]
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
4 branek
21.03. [AK101]
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
30 : 30
8 branek
14.03. [AK093]
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 24
7 branek
08.03. [AK088]
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
36 : 16
13 branek
21.02. [AK075]
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
31 : 29
5 branek
14.02. [AK071]
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
15 : 23
9 branek
06.12. [AK062]
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
20 : 28
5 branek
29.11. [AK060]
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 26
12 branek
22.11. [AK049]
TJ Sparta Kutná Hora - Chrudim
45 : 19
16 branek
15.11. [AK048]
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
23 : 25
11 branek
08.11. [AK038]
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
8 branek
25.10. [AK035]
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 27
10 branek
18.10. [AK027]
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
34 : 26
10 branek
12.10. [AK022]
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
25 : 33
9 branek
05.10. [AK016]
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
5 branek
27.09. [AK009]
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
32 : 24
10 branek
20.09. [AK005]
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 21
12 branek
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO280]
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
12 branek
02.05. [AO277]
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
7 branek
02.05. [AO274]
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
10 branek
02.05. [AO271]
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
11 branek
11.04. [AO210]
Kutná Hora - Zubří A
8 : 31
7 branek
11.04. [AO208]
Litovel - Kutná Hora
25 : 28
26 branek
11.04. [AO205]
Sokol Nové Veselí A - Kutná Hora
30 : 17
13 branek
11.04. [AO203]
Kutná Hora - HK B Most
20 : 23
12 branek
22.03. [AO179]
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
11 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.