Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Radek Kubečka
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
18
Starty
Žákovská liga starších žáků
22.03. [AO200]
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
0 branek
22.03. [AO198]
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
0 branek
22.03. [AO195]
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
3 branek
22.03. [AO193]
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
1 branek
17.01. [AO039]
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
0 branek
17.01. [AO036]
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
0 branek
17.01. [AO033]
TJ Sokol Bělá - Kopřivnice A
17 : 22
0 branek
17.01. [AO031]
Kopřivnice A - V. Bystřice
26 : 20
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
08.11. [NB027]
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
0 branek
30.10. [NB022]
Ostrava - Kopřivnice A
17 : 40
1 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
0 branek
05.10. [NB012]
Kopřivnice A - Karviná A
31 : 31
0 branek
23.09. [NB007]
Kopřivnice A - Ostrava
42 : 14
1 branek
13.09. [NB002]
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
0 branek
01.01. [NB021]
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
1 branek
17.05. [ND044]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 29
2 branek
08.11. [ND027]
Karviná B - Kopřivnice B
22 : 22
0 branek
18.10. [ND017]
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
0 branek
12.10. [ND014]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 19
0 branek
05.10. [ND012]
Kopřivnice B - Karviná B
19 : 13
1 branek
21.09. [ND006]
Nový Jičín - Kopřivnice B
13 : 24
1 branek
13.09. [ND002]
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
0 branek
01.01. [ND042]
Kopřivnice B - Karviná B
22 : 25
2 branek
01.01. [ND057]
Karviná B - Kopřivnice B
16 : 20
2 branek
01.01. [ND029]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
31 : 11
1 branek
01.01. [ND021]
Kopřivnice B - Nový Jičín
35 : 5
1 branek
01.01. [ND059]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
0 branek
Další
Předchozí kola
MH-216 HSK Tygři Ústí nad Labem "A" - sobota 23.5. 9:00 (xSlovan Varnsdorf, omluva Žatec) HRAJE SE V DĚČÍNĚ!!! - výsledky
video
online
Tygři Ústí "A" - Lovosice A
10 : 15
video
online
HK B Most - Loko Louny
14 : 4
video
online
Loko Louny - Lovosice A
6 : 10
video
online
Tygři Ústí "A" - HK B Most
6 : 16
video
online
HK B Most - Lovosice A
20 : 13
video
online
Loko Louny - Tygři Ústí "A"
13 : 12
video
online
HK B Most - HC Žatec
10 : 0 k.
video
online
Tygři Ústí "A" - HC Žatec
10 : 0 k.
video
online
HC Žatec - Loko Louny
0 : 10 k.
video
online
HC Žatec - Lovosice A
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
202
Jiří Vojtela
HK Baník Most
111
Vítězslav Svoboda
HK .A.S.A. Město Lovosice "A"
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Edelman
Lokomotiva Louny
7
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
6
Marek Šuma
HK .A.S.A. Město Lovosice "A"
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
20
Antonín Šíma
HC TJ Šroubárna Žatec
14
Lukáš Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.