Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Rozpis soutěže
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - JARO - MLD
Krajské školní ligy
Radek Kubečka
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
18
Starty
Žákovská liga starších žáků
22.03. [AO200]
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
0 branek
22.03. [AO198]
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
0 branek
22.03. [AO195]
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
3 branek
22.03. [AO193]
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
1 branek
17.01. [AO039]
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
0 branek
17.01. [AO036]
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
0 branek
17.01. [AO033]
TJ Sokol Bělá - Kopřivnice A
17 : 22
0 branek
17.01. [AO031]
Kopřivnice A - V. Bystřice
26 : 20
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
08.11. [NB027]
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
0 branek
30.10. [NB022]
Ostrava - Kopřivnice A
17 : 40
1 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
0 branek
05.10. [NB012]
Kopřivnice A - Karviná A
31 : 31
0 branek
23.09. [NB007]
Kopřivnice A - Ostrava
42 : 14
1 branek
13.09. [NB002]
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
0 branek
01.01. [NB021]
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
1 branek
17.05. [ND044]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 29
2 branek
08.11. [ND027]
Karviná B - Kopřivnice B
22 : 22
0 branek
18.10. [ND017]
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
0 branek
12.10. [ND014]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 19
0 branek
05.10. [ND012]
Kopřivnice B - Karviná B
19 : 13
1 branek
21.09. [ND006]
Nový Jičín - Kopřivnice B
13 : 24
1 branek
13.09. [ND002]
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
0 branek
01.01. [ND042]
Kopřivnice B - Karviná B
22 : 25
2 branek
01.01. [ND057]
Karviná B - Kopřivnice B
16 : 20
2 branek
01.01. [ND029]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
31 : 11
1 branek
01.01. [ND021]
Kopřivnice B - Nový Jičín
35 : 5
1 branek
01.01. [ND059]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
0 branek
Další
Předchozí kola
10.turnaj_Česká Lípa 23.5. - výsledky
video
online
Česká Lípa - HK Lovosice
9 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
29 : 7
video
online
HK B Most - Česká Lípa
15 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Lovosice
6
4
0
2
129 : 92
8
2
HK B Most
6
4
0
2
111 : 119
8
3
Česká Lípa
6
1
0
5
85 : 114
2
Tabulka střelců
Robin Skřápek
Loko Česká Lípa
62
Matěj Harvan
HK Baník Most
60
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robin Skřápek
Loko Česká Lípa
3
Filip Suchý
Liberec Handball
2
Lukáš Lesař
HK Baník Most
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Slavík
HK Baník Most
20
Roman Podhora
HK Baník Most
14
Matěj Harvan
HK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.