Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Vlastimil Fabík
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
45
Počet branek
291
Starty
1.liga mladší dorostenci
05.05. [AJ131]
Karviná - Zlín
25 : 29
4 branek
26.04. [AJ122]
Zlín - Zubří
29 : 34
7 branek
18.04. [AJ120]
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 27
3 branek
11.04. [AJ109]
Zlín - Jičín
27 : 27
4 branek
29.03. [AJ108]
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
2 branek
15.03. [AJ095]
Zlín - Kopřivnice
33 : 36
0 branek
07.03. [AJ087]
Strakonice - Zlín
26 : 30
3 branek
22.02. [AJ076]
Zlín - Sokol Nové Veselí
19 : 28
1 branek
15.02. [AJ069]
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
5 branek
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO298]
Zlín A - TJ Sokol Bělá
20 : 21
6 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
5 branek
02.05. [AO294]
HK B Most - Zlín A
16 : 20
7 branek
02.05. [AO292]
Zlín A - STM Olomouc
28 : 17
9 branek
11.04. [AO250]
Zlín A - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 20
0 branek
11.04. [AO243]
Zlín A - Liberec A
35 : 26
11 branek
21.03. [AO188]
Zlín A - Dukla Praha
18 : 25
7 branek
21.03. [AO186]
Telnice - Zlín A
15 : 22
4 branek
21.03. [AO184]
Litovel - Zlín A
18 : 29
8 branek
21.03. [AO182]
Zlín A - Pardubice
29 : 13
9 branek
01.03. [AO109]
Zlín A - Strakonice
26 : 19
8 branek
01.03. [AO107]
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
5 branek
01.03. [AO105]
Zlín A - Jičín
26 : 20
9 branek
01.03. [AO102]
Zubří A - Zlín A
21 : 17
10 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
5 branek
08.02. [AO076]
Chodov - Zlín A
19 : 25
6 branek
08.02. [AO074]
Loko Louny - Zlín A
23 : 24
3 branek
08.02. [AO072]
Zlín A - Sokol Nové Veselí A
13 : 17
3 branek
ZL starší žáci
07.06. [ZC078]
Zubří A - Zlín A
23 : 18
8 branek
05.06. [ZC083]
Zlín A - Zubří B
29 : 13
4 branek
30.05. [ZC076]
Zlín A - Napajedla
30 : 17
13 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.