Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Klára Tesařová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
58
Počet branek
47
Starty
Žákovská liga starších žaček
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
2 branek
22.03. [AP161]
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
0 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
1 branek
28.02. [AP127]
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
1 branek
28.02. [AP124]
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
0 branek
28.02. [AP121]
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
0 branek
Společná regionální liga mladšího žactva
23.05. [MD-265/10]
Loko Cheb - Lovosice B
8 : 8
1 branek
23.05. [MD-265/08]
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
7 : 8
1 branek
23.05. [MD-265/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 12
0 branek
23.05. [MD-265/03]
Tygři Ústí n/L. "B" - Loko Cheb
9 : 11
3 branek
02.05. [MD-262/08]
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb
6 : 9
0 branek
02.05. [MD-262/06]
Lovosice B - Loko Cheb
8 : 2
0 branek
02.05. [MD-262/04]
Loko Cheb - DHK B Most
9 : 7
2 branek
02.05. [MD-262/02]
Loko Cheb - Tygři Ústí n/L. "B"
8 : 8
1 branek
26.04. [MD-264/10]
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
5 : 10
0 branek
26.04. [MD-264/08]
Loko Cheb - Lovosice B
5 : 6
0 branek
26.04. [MD-264/05]
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 12
1 branek
26.04. [MD-264/03]
Tygři Ústí n/L. "B" - Loko Cheb
9 : 9
0 branek
12.04. [MD-263/10]
Loko Cheb - Tygři Ústí n/L. "B"
11 : 12
2 branek
12.04. [MD-263/07]
Loko Cheb - Lovosice B
7 : 9
0 branek
12.04. [MD-263/04]
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
5 : 7
0 branek
12.04. [MD-263/01]
DHK B Most - Loko Cheb
5 : 5
2 branek
07.03. [MD-261/10]
Loko Cheb - Tygři Ústí n/L. "B"
9 : 7
4 branek
07.03. [MD-261/08]
Loko Cheb - Lovosice B
12 : 10
2 branek
07.03. [MD-261/05]
DHK B Most - Loko Cheb
6 : 7
1 branek
07.03. [MD-261/03]
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb
9 : 4
2 branek
02.11. [MD-254/10]
Loko Cheb - Lovosice B
8 : 10
1 branek
02.11. [MD-254/07]
Loko Cheb - Tygři Ústí n/L. "B"
11 : 6
0 branek
02.11. [MD-254/04]
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
9 : 7
0 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.