Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Nick Matejovič
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
48
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO210]
Kutná Hora - Zubří A
8 : 31
1 branek
11.04. [AO207]
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
1 branek
11.04. [AO204]
Zubří A - Litovel
28 : 18
1 branek
11.04. [AO201]
HK B Most - Zubří A
14 : 26
0 branek
21.03. [AO158]
Zubří A - TJ Sokol Bělá
23 : 16
1 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
4 branek
21.03. [AO154]
Talent A - Zubří A
17 : 15
1 branek
21.03. [AO152]
Zubří A - Sokol Úvaly A
20 : 14
0 branek
01.03. [AO108]
Zubří A - Jičín
24 : 16
1 branek
01.03. [AO106]
Strakonice - Zubří A
17 : 30
0 branek
01.03. [AO104]
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 20
0 branek
01.03. [AO102]
Zubří A - Zlín A
21 : 17
0 branek
ZL starší žáci
07.06. [ZC079]
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
5 branek
07.06. [ZC078]
Zubří A - Zlín A
23 : 18
0 branek
05.06. [ZC083]
Zlín A - Zubří B
29 : 13
1 branek
03.06. [ZC084]
Napajedla - Zubří A
10 : 23
1 branek
20.05. [ZC074]
Vsetín - Zubří B
27 : 27
3 branek
17.05. [ZC072]
Zubří B - Rožnov p.R.
23 : 21
0 branek
17.05. [ZC071]
Zubří A - Vsetín
42 : 16
0 branek
09.05. [ZC066]
Rožnov p.R. - Zubří A
16 : 30
1 branek
19.04. [ZC055]
Zubří B - Zlín A
21 : 31
1 branek
19.04. [ZC056]
Zubří A - Napajedla
39 : 8
0 branek
15.04. [ZC050]
Zlín A - Zubří A
29 : 21
1 branek
29.03. [ZC046]
Zubří B - Vsetín
16 : 31
2 branek
29.03. [ZC047]
Zubří A - Uherské Hradiště
42 : 18
0 branek
22.11. [ZC043]
Vsetín - Zubří A
18 : 55
4 branek
06.11. [ZC036]
Zubří B - Zubří A
25 : 33
1 branek
02.11. [ZC030]
Napajedla - Zubří B
29 : 16
3 branek
15.10. [ZC027]
Zlín A - Zubří B
40 : 19
1 branek
13.10. [ZC028]
Napajedla - Zubří A
13 : 32
1 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.