Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Pavel Matonoha
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
52
Počet branek
160
Starty
1.liga mladší dorostenci
09.05. [AJ128]
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
0 branek
25.04. [AJ125]
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
24 : 31
1 branek
08.04. [AJ112]
Kopřivnice - Karviná
28 : 28
1 branek
29.03. [AJ106]
Zubří - Kopřivnice
39 : 24
0 branek
21.03. [AJ099]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
45 : 29
1 branek
15.03. [AJ095]
Zlín - Kopřivnice
33 : 36
0 branek
08.03. [AJ086]
Kopřivnice - Talent Plzeň
36 : 31
0 branek
28.02. [AJ084]
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
4 branek
07.12. [AJ062]
Kopřivnice - D.Králové
39 : 25
2 branek
30.11. [AJ059]
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
40 : 25
2 branek
23.11. [AJ051]
Kopřivnice - HK Lovosice
28 : 33
2 branek
16.11. [AJ046]
Karviná - Kopřivnice
40 : 24
2 branek
09.11. [AJ040]
Kopřivnice - Zubří
23 : 41
1 branek
19.10. [AJ029]
Kopřivnice - Zlín
35 : 27
0 branek
12.10. [AJ020]
Talent Plzeň - Kopřivnice
24 : 28
0 branek
05.10. [AJ018]
Kopřivnice - Dukla
35 : 47
2 branek
20.09. [AJ006]
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
0 branek
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO279]
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
5 branek
02.05. [AO277]
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
4 branek
02.05. [AO275]
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
8 branek
02.05. [AO272]
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
3 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
8 branek
12.04. [AO228]
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
3 branek
12.04. [AO223]
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
2 branek
22.03. [AO200]
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
3 branek
22.03. [AO198]
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
2 branek
22.03. [AO195]
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
6 branek
22.03. [AO193]
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
0 branek
01.03. [AO110]
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1 branek
01.03. [AO107]
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
3 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.