Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Terezie Holubová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
9
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP295]
Otrokovice - Karviná
25 : 11
1 branek
03.05. [AP293]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
0 branek
03.05. [AP291]
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
1 branek
12.04. [AP229]
Otrokovice - Ivančice
13 : 27
0 branek
12.04. [AP227]
Hodonín A - Otrokovice
15 : 23
0 branek
12.04. [AP225]
Otrokovice - SKH Velká n.V.
17 : 17
1 branek
12.04. [AP222]
Havl. Brod A - Otrokovice
21 : 21
0 branek
22.03. [AP169]
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
1 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP162]
Zlín A - Otrokovice
26 : 11
0 branek
08.02. [AP055]
Slavia - Otrokovice
16 : 20
0 branek
08.02. [AP053]
Otrokovice - Žirovnice
14 : 19
0 branek
08.02. [AP052]
Otrokovice - Háje
16 : 19
1 branek
ZL starší žačky
07.06. [ZE112]
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
0 branek
04.06. [ZE103]
Otrokovice - ZŠ Holečkova
18 : 10
1 branek
10.05. [ZE094]
Zlín B - Otrokovice
25 : 26
0 branek
26.04. [ZE085]
L.Zubří - Otrokovice
22 : 16
0 branek
18.04. [ZE080]
Otrokovice - Velká Bystřice
20 : 18
0 branek
15.04. [ZE076]
Zlín C - Otrokovice
19 : 22
0 branek
07.04. [ZE069]
Otrokovice - Kunovice
25 : 17
0 branek
22.11. [ZE064]
Otrokovice - Zlín C
21 : 15
0 branek
15.11. [ZE057]
Kunovice - Otrokovice
17 : 24
0 branek
08.11. [ZE053]
Otrokovice - Žeravice
25 : 15
1 branek
01.11. [ZE044]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
6 : 23
1 branek
05.10. [ZE030]
Zlín A - Otrokovice
28 : 16
0 branek
28.09. [ZE020]
Otrokovice - Zlín B
16 : 21
1 branek
20.09. [ZE017]
Zora Olomouc - Otrokovice
16 : 24
0 branek
18.09. [ZE009]
Otrokovice - L.Zubří
15 : 11
0 branek
06.09. [ZE004]
Velká Bystřice - Otrokovice
24 : 24
0 branek
Další
Předchozí kola
SH-114 Lokomotiva Louny - sobota 30.5. 9:00 - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
video
online
HK Lovosice - Tygři UL
30 : 13
video
online
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
12 : 17
video
online
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
92
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
69
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Mikuláš Velek
HSK Tygři Ústí n/L.
4
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
24
František Strauss
HK Baník Most
16
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L.
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.