Ústecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladšího žactva
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladšího žactva
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Josef Zajíček
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
36
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
0 branek
02.05. [AO297]
HK B Most - STM Olomouc
29 : 19
6 branek
02.05. [AO295]
STM Olomouc - TJ Sokol Bělá
20 : 19
0 branek
02.05. [AO292]
Zlín A - STM Olomouc
28 : 17
5 branek
11.04. [AO239]
Jičín - STM Olomouc
24 : 16
0 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO233]
Náchod - STM Olomouc
22 : 18
1 branek
11.04. [AO231]
STM Olomouc - Dukla Praha
10 : 15
0 branek
22.03. [AO178]
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
0 branek
22.03. [AO176]
V. Bystřice - STM Olomouc
21 : 20
0 branek
22.03. [AO174]
Strakonice - STM Olomouc
20 : 20
0 branek
22.03. [AO172]
STM Olomouc - Kutná Hora
20 : 17
0 branek
28.02. [AO150]
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
0 branek
28.02. [AO148]
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
0 branek
28.02. [AO145]
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
0 branek
28.02. [AO143]
STM Olomouc - Pardubice
25 : 19
0 branek
08.02. [AO069]
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
0 branek
08.02. [AO066]
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
0 branek
08.02. [AO063]
Karviná A - STM Olomouc
30 : 22
0 branek
08.02. [AO061]
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
0 branek
18.01. [AO009]
STM Olomouc - Liberec A
18 : 31
0 branek
18.01. [AO007]
Zubří A - STM Olomouc
25 : 16
0 branek
18.01. [AO005]
STM Olomouc - Telnice
21 : 15
0 branek
18.01. [AO002]
Chodov - STM Olomouc
20 : 25
0 branek
Moravská liga
31.05. [OB120]
Handball 99 - Bohunice
30 : 33
0 branek
15.03. [OB110]
Hustopeče - Handball 99
25 : 29
0 branek
LOLK starší žáci
10.06. [OC087]
V. Bystřice - STM Olomouc
32 : 24
0 branek
31.05. [OC084]
STM Olomouc - Hranice
39 : 17
5 branek
23.05. [OC069]
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
30 : 25
0 branek
17.05. [OC078]
Horka nad Moravou - STM Olomouc
8 : 34
1 branek
Další
Předchozí kola
MD-265 HK Lovosice "B" sobota 23.5. 9:00 - výsledky
video
online
Lovosice B - Tygři Ústí n/L. "B"
7 : 13
video
online
Spartak Ústí n.L. A - DHK B Most
9 : 7
video
online
Tygři Ústí n/L. "B" - Loko Cheb
9 : 11
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Lovosice B
17 : 0
video
online
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 12
video
online
Tygři Ústí n/L. "B" - Spartak Ústí n.L. A
11 : 13
video
online
Lovosice B - DHK B Most
5 : 14
video
online
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
7 : 8
video
online
DHK B Most - Tygři Ústí n/L. "B"
12 : 9
video
online
Loko Cheb - Lovosice B
8 : 8
Tabulka střelců
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
120
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
113
Matěj Štolba
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Königová
Lokomotiva Cheb
16
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb
11
Adéla Čásová
DHK Baník Most
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kopáčová
HK Spartak Ústí n.L.
30
Matěj Štolba
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
20
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.